با آتلیه عکاسی افسون رویایی ترین شب زندگیتان را به زیباترین شکل ثبت و با کمترین نگرانی برگزار کنید.

این جمله را از زبان نوعروس ها شنیده ایم که از مراسم عروسی تنها عکس باقی میماند.
عکس و فیلم عروسی یادآور آن شب رویایی هستند،عکس ها همیشه برای خود شما و اقوام نزدیک جذاب است و هم کسانی که درمراسم شما حضور نداشته اند،در آینده فرزندان شما هم عکس و فیلم عروسی شما را تماشا خواهند کرد.
مدیریت مجموعه آتلیه عروس و داماد افسون با عضویت در اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران و کوله باری از سالها تجربه این افتخار را دارد که با تنظیم و ارائه یک برنامه ریزی دقیق و منسجم متناسب با روز،تاریخ و ساعت برگزاری مراسم شما و در نظر گرفتن ساعت و مکان آرایشگاه و ساعت تحویل گرفتن ماشین عروس با به کار گیری کادری حرفه ای مجرب, صبور, دلسوز, پرشور, مسلط و مودب فرآیند عکاسی عروسی و تصویربرداری از مراسم عروسی شما را به نحوی انجام دهد که در عین حال که خاطراتتان به زیباترین شکل ثبت میگردد خاطر عزیزتان نیز از هر لحاظ مطمئن و آسوده باشد.
اعتباری را که امروز آتلیه افسون دارد مرهون سالها رضایت مشتریانش است.

 • تلفن ثابت :

  02177189871

  02177189958

 • تلفن همراه :

  091225476252

 • نشانی :

  تهرانپارس-خیابان فرجام-بعد از خیابان دکتر آیت-نبش کوچه 45

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : آتلیه افسون

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد آتلیه افسون نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با آتلیه افسون

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ