آتلیه روزبه با هدف ایجاد سبکی نوین و متفاوت در عکاسی و تصویربرداری فعالیت دارد.هدف کاری کادر آتلیه رضایت و آرامش خاطر عروس و دامادها می باشد. آتلیه روزبه با استفاده از بهترین لوکیشن ها و تجهیزات نورپردازی نوین زیباترین روز را برای شما ثبت میکند. آتلیه روزبه با مدیریت آقای روزبه حاجتی و متخصصان و طراحان عروسی به طور حتم ماندگارترین خاطرات را برای شما به عرصه می گذارد.آتلیه عروس شامل تجهیزاتی ساده ای می باشد و بعضا در آتلیه عروس وجود دکورهایی به رنگ سفید  ساده و بی آلایش به عکس ها معنا می دهد. آماده بودن برای بخش‌های مختلف روز، کلید حرفه‌ای بودن می‌باشد. 

هنگامی که شما از فلاش استودیویی به عنوان تنها منبع نور خود در آتلیه عروس استفاده می کنید، مجبور به استفاده از مُد نوردهی دستی (manual) هستید، چون هیچ یک از مُد های نوردهی خودکار در آتلیه عروس با فلاش استودیویی کار نخواهند کرد. بعد از اینکه مُد نوردهی دستی را انتخاب کردید،می توانید سرعت شاتر را نیز بر روی سریع ترین سرعت همگام سازی فلاش (flash sync speed) موجود بر روی دوربین خود تنظیم کنید. در آتلیه عروس هنگامی که نورپردازی خود را تنظیم کردید، تنظیمات زیادی وجود ندارد که لازم باشد در آتلیه عروس روز عکاسی و هنگام استفاده از فلاش استودیویی بر روی خود دوربین تغییر دهید.در آتلیه عروس ممکن است لازم باشد نوردهی را با تغییر دیافراگم به طور دقیق تنظیم کنید.

در آتلیه عروس اگرچه این مقدار از پیش تنظیم شده یک تراز سفیدی دقیق برای چیدمانتان به شما می دهد، اما دمای رنگ بسیاری از فلاش های اکسترنال وقتی شما تنظیمات قدرت را تغییر دهید، کمی متفاوت خواهد شد و همچنین می تواند توسط اصلاح کننده های نور مختلف نیز تغییر داده شود.بنابراین در آتلیه عروس، اگر تنظیمات نورپردازی یا قدرت را تغییر دادید، گرفتن یک عکس دیگر از کارت و استفاده از عکس جدید برای تنظیم تراز سفیدی ارزشش را دارد. برای عکاسی در آتلیه عروس منتظر لحظات حساس باشید، لحظاتی که زوج برای هم داستان یا جوک می گویند. ممکن است بتوانید از یک نگاه عاشقانه سریع یا یک لبخند زیبا، عکس بگیرید.

 • تلفن ثابت :

  02126119891

  02126119892

 • تلفن همراه :

  09121360939

 • نشانی :

  نیاوران

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : آتلیه روزبه

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد آتلیه روزبه نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با آتلیه روزبه

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ