استودیو صبا فیلم در 3 بخش کاملاً مجزای :

 1- آتلیه اختصاصی کودک

2- آتلیه اختصاصی عروس و داماد و عکاسی اسپرت

3- فیلمبرداری از مراسمات ، میکس و مونتاژ و ساخت کلیپ های نمایشی فعالیت می نماید .

برای متفاوت بودن در ارائه بهتر خدمات فیلم و عکس در صبا فیلم لازم می دانیم موارد ذیل به استخضارتان برسانیم :

1 – مدیریت و پرسنل : یکی از مهمترین ویژگی های یک مجموعه خوب داشتن نیروی انسانی متعهد ، متخصص و کارآمد می باشد که البته در کسب و پیشه ما لازم است به این ویژگی ها سلیقه و خلاقیت را نیز اضافه کرد و ما در صبا فیلم همه سعی مان را انجام داده ایم که یک تیم خوب از حرفه ای های این کار را کنار هم جمع نماییم ، نکته قابل توجه اینکه بواسطه رعایت بیشتر مسائل اخلاقی کلیه پرسنل مشغول در صبا فیلم بانو می باشند.

مدیریت صباف یلم بانو براتیان با 12 سال سابقه فعالیت در این حرفه و اخذ مدارک معتبر فنی و حرفه ای ، عکاسی و فیلمبرداری را تواماً به صورت علمی و تجربی از بزرگان این حرفه آموخته و با خوش نامی در بین همکاران و اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرری مشغول فعالیت می باشد،از مهمترین نظرات ایشان در کار تعهد و امانت داری می باشد و معتقد است بهترین تبلیغ برای صبا فیلم تا بحال ارائه کار خوب و مورد رضایت مشتریان بوده است.

عکاس و طراح صبا فیلم بانو روحبخش که با داشتن 9 سال سابقه عکاسی و طراحی یکی از به نام های این حرفه در شهرری شناخته می شود،هنوز به دنبال کسب تجربیات تازه تر در عکاسی و جستجوی طراحی های بهتر برای آتلیه کودک و عروس می باشد و عقیده دارد برای این حرفه آخر وجود نداشته و همیشه باید به دنبال بهتر و به روز بود . خوش ذوقی در طراحی و ایجاد فضایی خاص بسته به نوع تیپ در عکاسی از ویژگی های برجسته ایشان بشمار می رود.

برای اینکه وقت شما را بیش از این نگیریم اگر قرار باشد در مورد دیگر همکاران و دوستان مشغول بکار در صبا فیلم چه در کار فیلمبرداری و چه در کار مونتاژ مطلبی توضیح داده باشیم ، بطور خلاصه خواهیم گفت از ویژگی های آنان تجربه ، تخصص ، تعهد و خلاقیت شایان ذکر است.


2- تجهیزات امکانات : بکارگیری از بروزترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری بواسطه کیفیت برتر سرلوحه کار ما در صبا فیلم میباشد و آتلیه های اختصاصی صبا فیلم حداکثر هر شش ماه یکبار تغییر دکوراسیون داشته و به دکورهای روز موجود در بازار تجهیز می شوند.


3- مکان : قرار گرفتن مکان صبا فیلم در مجتمع تجاری سینمایی راگا که بواسطه وجود پردیس سینمایی راگا به مکانی فرهنگی شبیه می باشد یکی از ویژگی های قابل تعمل می باشد.همچنین وجود شهربازی در این مجتمع به آتلیه اختصاصی کودک ما کمک کرده که اوقات شیرینی برای لحظات انتظار مشتریانش فراهم کند و در آخر هم تماشای ویترین مغازه های مجتمع  برای بزرگترها خالی از لطف نیست.

البته اگر با تصمیم داشتن یک روز کامل برای خرید از منزل بیرون زده باشید کافیست تا به مجتمع راگا تشریف بیاورید آنوقت با یک تیر چند نشانه را زده اید چرا که در کنار همه اینها که ذکر شد فروشگاه بزرگ شهروند را نیز در کنار دستتان خواهید داشت و این نکته نیز شاید یکی از مهمترین خصوصیات این مجتمع باشد و آن هم وجود پارکینگ رایگان برای خودروهای سواری شماست.

 • تلفن ثابت :

  02155950530

  02155953128

 • تلفن همراه :

  09126504492

 • نشانی :

  شهرری-خیابان زکریا رازی (24 متری )-خیابان شهید کریمی شیرازی (استخر)-جنب فروشگاه شهروند-مجتمع تجاری سینمایی راگا-واحد 43

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : آتلیه صبا

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد آتلیه صبا نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با آتلیه صبا

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ