آژانس هواپیمایی سیف گشت آریانا

آژانس هواپیمایی سیف گشت آریانا

آژانس مسافرتی سیف گشت

از سال 1383 رسماً فعالیت خود را آغاز نمود و مدیریت آژانس آقای حمیدرضا بختیاری در ابتدا به عنوان مدیرفنی در آژانس هواپیمایی مشغول به کار شده و پس از کسب تجربه کافی و اخذ مجوز مبادرات به تاُسیس آژانس اقدام نموده است و علت گرایش ایشان به این حرفه به علت فعالیت در زمینه صادرات بوده که چند سالی به عنوان بازاریاب صادرات مسافرتهای خارج از کشور فعالیت داشته اند و به همین سبب آشنایی نسبی با هتل،پرواز و ویزا باعث گردید به این شغل علاقه مند گردند و با فراهم شدن زمینه کاری وارد این صنف گردد و پس از تاُسیس آژانس سیف گشت آریانا و اجرای تورهای مختلف داخلی و خارجی از جمله تورهای دبی،استانبول،تایلند،مالزی و اجرای تورهای ورودی در شهرهای شیراز،اصفهان،کاشان و یزد در حال حاضر در ادامه روند رو به رشد در حال راه اندازی خرید آنلاین بلیط داخلی و خارجی و اجرای تورهای اروپا و اخذ ویزای مولتی پل کانادا و اخذ ویزای انگلیس می باشد.

این شرکت همواره برخورد مناسب و درخورشاُن مخاطبین خود که همان مسافران محترم می باشند را سر لوحهُ کار خود قرار داده و در طی تماسهای مسافران محترم این نکته حائز اهمیت می باشد و همواره سعی در حفظ حقوق مسافران خود بوده به طوری که حدود 7 سال است که این دفتر هیچگونه شکایتی در سازمان میزاث فرهنگی و گردشگری و سازمان هواپیمایی کشوری نداشته و همیشه نسبت به تعهدات خود به مسافران محترم پایبند بوده و است.

1- صدور بلیط کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی
2- رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی
3- اخذ رویداد کلیه کشورها
4- تعیین وقت سفارت
5- اجرای تورهای خارجی و داخلی
6- اجرای تورهای تخصصی و نمایشگاهی

  • تلفن ثابت :

    02188662266

  • تلفن همراه :

  • نشانی :

    میرداماد-روبه روی برج اسکان-ساختمان 482-طبقه 1-واحد 10 غربی

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : آژانس هواپیمایی سیف گشت آریانا

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد آژانس هواپیمایی سیف گشت آریانا نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با آژانس هواپیمایی سیف گشت آریانا

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ