تالار عمارت سروش

تالار عمارت سروش

سروش یا سروشه یکی از ایزدان مهم دین زرتشتی است. کلمه سروش در اوستای متقدم به معنای اطاعت و فرمانبرداری است و ظاهراً ریشه آن sru به معنای شنیدن است و از آن می­توان معنی نظم و انضباط را نیز دریافت. سروش به معنای از بَر خواندن نیز آمده و باعث شده که به او لقب ایزد نیایش هم بدهند.

مفتخریم که در یک شب رویایی میزبان میهمانان گرامیتان باشیم.تالار پذیرایی عمارت سروش ، با مدیریتی توانا در امور سرویس دهی به مجالس ، این امکان را برای مراجعه كنندگان محترم فراهم نموده است که کلیه خدمات مربوط به جشنها ، ولیمه ها و مراسم ها را با مرغوبترین مواد اولیه و بهترین کیفیت و شیک ترین ظروف و تجهیزات مدرن و زیباترین خدمات گل آرایی به همراه مجربترین کادر پذیرایی و پارکینگ اختصاصی به میهمانان گرامی ارائه دهد.

  • تلفن ثابت :

    02633527788

    02633527799

  • تلفن همراه :

  • نشانی :

    45 متری گلشهر-بلوار گلزار غربی-خیابان شهید اسکندری-جنب شهرک مترو

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تالار عمارت سروش

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تالار عمارت سروش نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تالار عمارت سروش

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ