تالار پذیرایی رزا

تالار پذیرایی رزا

باغ تالار رزا با ظرفیت  400 نفر یکی از زیباترین و به صرفه ترین باغ های عروسی می باشد.باغ تالار رزا با مساحت 8500 متر مربع هر امکاناتی را که یک باغ برای برگزاری مراسم باید داشته باشد را داراست.

ظرفیت پذیرش مهمان در باغ تالار رزا نهایتا 400 نفر است.باغ تالار رزا قابلیت پذیرایی به بهترین نحو،برای تعداد میهمانهای زیر 200 نفر را نیز دارا می باشد.

باغ تالار رزا دارای دو پارکینگ است که یکی داخل باغ و با ظرفیت 80 خودرو و دیگری در کنار تالار و با ظرفیت 100 خودرو میباشد که امنیت آن توسط نیروی انسانی و دوربینهای مدار بسته تامین میشود.

در ابتدای مسیر ورود مهمان های جشن عروسی به باغ تالار رزا ، فضایی به صورت شیب دار برای استقرار ماشین عروس تعبیه شده زیرا  تجربه نشان میدهد معمولا داماد به محض ورود به باغ تالار سوال می کند که باید کجا بایستد؟در نتیجه ما در باغ تالار رزا یک فضا مخصوص پارک خودروی عروس و داماد به صورت ویژه طراحی کرده ایم.

از دیگر خدمات باغ تالار رزا ، باید به ماشین عروسی اشاره کرد که اغلب از بین مدل های گران قیمت انتخاب میشود و عروس و داماد می توانند خودشان ماشین عروس را انتخاب کنند. همچنین ماشین عروس طبق سلیقه عروس و داماد تزئین می شود.

اگر جشن عروسی به طور کامل به تشریفات رزا سپرده شود،مطمئنا عروس و داماد دیگر دغدغه ای از بابت برگزاری مراسم نخواهند داشت و شاهد این خواهند بود که پذیرایی از مهمانان به بهترین نحو انجام خواهد شد.

یکی از وجوه تمایز باغ تالار رزا به علاوه بر قیمت بسیار مناسب آن فضای عقد کنان است. فضای عقد باغ تالار رزا به صورت جزیره ای در میان استخر آبی قرار گرفته این جزیره از بالا که نگاه می کنید سطح مقطع یک گیتار را دارد. آبنمای انتهایی، منظره پشت سفره عقد را برای کادر بندی فیلم و عکس پوشش می دهد و مهمان ها در میان جزیره ای که دارای آبنمای زیبا و حتی مشعل با شعله های میان آب است برای برگزاری جشن عقد حضور پیدا می کنند.

  • تلفن ثابت :

    02122066340

  • تلفن همراه :

    09121119394

  • نشانی :

    آزادگان جنوب-فتح غرب-خروجی باغستان شهریار-بعد از سعید آباد-خروجی زرنان بالا-پلاک 13 و 15

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تالار پذیرایی رزا

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تالار پذیرایی رزا نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تالار پذیرایی رزا

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ