تشریفات آراد:

تالار تشریفات آراد مفتخر است با سابقه ای درخشان و استفاده از متد علمی و تجربی در زمینه های برگزاری مجالس عروسی، نامزدی، مجالس خصوصی (تولد، سالگرد ازدواج، مهمانی و مهمانی های خاص)، با استفاده از کادری مجرب و متعهد با برنامه ریزیی دقیق و با کیفیتی عالی در خدمت تمامی هموطنان عزیز می باشد.
تالار تشریفات آراد با استفاده از کادری مجرب در زمینه مهندسی مراسم (تخصیص منابع، مدیریت زمان، مدیریت هزینه، طراحی از پیش تعیین شده و ...) توانایی اجرای دقیق مراسم را طبق خواسته صاحبان مراسم دارا می باشد و این توانایی ما باعث ایجاد احساس آرامش می شود. با پیاده سازی کلیه موارد فوق شبی فراموش نشدنی همراه با آرامشی کامل برای شما به یادگار خواهد گذاشت.

منوی شماره 1 : قیمت منو به ازای هر نفر 120000 تومان 
منوی شماره 2 : قیمت منو به ازای هر نفر 180000 تومان 
منوی شماره 3 : قیمت منو به ازای هر نفر 250000 تومان 
منوی شماره 4 : (منوی VIP) قیمت منو برای هر نفر 350000 تومان

  • تلفن ثابت :

    0212744640

  • تلفن همراه :

    09121699816

  • نشانی :

    نیاوران-خیابان فیضیه-پلاک 62

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تشریفات آراد

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تشریفات آراد نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تشریفات آراد

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ