تشریفات اسداللهی

تشریفات اسداللهی

تشریفات بین المللی اسداللهی مفتخراست که ازسال 1381 با سابقه ای درخشان و استفاده از متد علمی و تجربی در زمینه های برگزاری مجالس عروسی، نامزدی، مجالس خصوصی (تولد، سالگرد ازدواج، مهمانی و مهمانی های خاص) افتتاحیه رستوران ها،برندها،فروشگاه ها و برگزاری سمینارها با استفاده از کادری مجرب و متعهد با برنامه ریزی دقیق و با کیفیتی عالی در خدمت تمامی هموطنان عزیز می باشد. 
تشریفات اسداللهی تنها موسسه ای می باشد که با دارا بودن کادری مجرب در زمینه مهندسی مراسم (تخصیص منابع، مدیریت زمان،مدیریت هزینه،طراحی از پیش تعیین شده و.....) توانایی اجرای دقیق مراسم را طبق خواسته صاحبان مراسم دارا می باشد و این توانایی ما باعث ایجاد احساس آرامش می شود. 
با پیاده سازی کلیه موارد فوق شبی فراموش نشدنی همراه با آرامشی کامل برای شما به یادگار خواهد گذاشت. 
ما دراین موسسه برآنیم که با استفاده ازبهترین خدمات و گلچینی از لوکس ترین فعالیت های تشریفاتی با شکوه ترین شب زندگیتان را برای شما رقم بزنیم. 
مراسم عروسی ضیافتی است فراموش نشدنی برای شما و خانواده و دوستان محترمتان که خاطرات شیرینی را برای شما به جای می گذارد. روز عروسی شما روزیست میمون که شما تمام عزیزانی راکه از صمیم قلب دوستشان دارید گردهم می آورید که عهد و پیمانی آسمانی را رقم بزنید و ما برآنیم که در این ضیافت در کنار شما باشیم و رویایی ترین شب زندگیتان را رقم بزنیم. 
ما در این موسسه برآنیم که براساس بودجه، افکار، ایده ها، باورها و رویاهای شما بهترین شب زندگیتان را به ارمغان بیاوریم. 
ما و همکارانمان قادریم با مشاوره ای صحیح و دقیق و به دور از هر گونه وعده های خارج از واقعیت لحظات پرتنش قبل از برگزاری مراسمتان را با آرامش سپری و شما را ازهرگونه استرس به دورسازیم. 
تشریفات اسداللهی با توجه به قدرت اجرایی خود قادر است شما عزیزان را قبل از بسته شدن قرارداد نمونه ای زنده از اجراهای خود را با تناسب بودجه و سلیقه شما به شما ارائه دهد تا دلیلی بر توانایی اجرایی کار ما باشد. 
امید است که بتوانیم اجرایی درخور و شان شما مهمانان عزیزمان داشته باشیم. 
در تشریفات اسداللهی ملاک بستن قرارداد نیست بلکه اجرایی با کیفیت و جزئیات دقیق آن است.

  • تلفن ثابت :

    02126210373

  • تلفن همراه :

    09122707204

  • نشانی :

    خیابان فرشته-پلاک 33-واحد 12

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تشریفات اسداللهی

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تشریفات اسداللهی نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تشریفات اسداللهی

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ