تشریفات مجالس شهراد

تشریفات مجالس شهراد

تالار و تشریفات مجالس شهراد با ظرفیت ۶۰۰ نفر در دو سالن آقایان و بانوان بصورت مجزا و سالن عقد مجزا با ظرفیت ۱۰۰ نفر آماده پذیرایی از مراسم های شما عزیزان می باشد. از دیگر امکانات تالار و تشریفات مجالس شهراد میتوان به سالن مخصوص عروس و داماد برای سرو شام و رقص تانگو اشاره نمود.

از خصوصیات تالار و تشریفات مجالس شهراد میتوان به دسترسی بسیار خوب این تالار عروسی اشاره کرد. تالار و تشریفات مجالس شهراد جزو بهترین تالارهای تهران محسوب می شود . طریقه برخورد با مشتری، استفاده از امکانات منحصر به فرد و خاص از قبیل میز و صندلی و سقف و ستون مدرن از دیگر مشخصات این تالار به شمار می آید که این تالار را از دیگر سالن‌های عروسی متمایز میکند.

این مطالب از دیدگاه کسانی نقل شده است که مشتری تالار و تشریفات مجالس شهراد بوده اند . از تالار و تشریفات مجالس شهراد در مراسم های مختلفی چون مراسم جشن عقد و نامزدی و سمینارها و همایش ها و... استفاده نمود.

جایگاه عروس و داماد

آتش بازی

شمع آرایی

دکور و چیدمان

  • تلفن ثابت :

    02122706112

  • تلفن همراه :

    09121208916

  • نشانی :

    جردن-ارمغان غربی

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تشریفات مجالس شهراد

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تشریفات مجالس شهراد نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تشریفات مجالس شهراد

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ