تشریفات مجالس صحنه آرا

تشریفات مجالس صحنه آرا

به نام خدا

موسسه تشریفات مجالس صحنه آرا با سابقه ۲ دهه تجربه در برگزاری مجالس عروسی ایرانی با مدیریت آقای علیرضا محجوبیان و با به کار گیری کادری مجرب در تلاش است که با رسیدن به بالاترین سطح کیفی و با الهام از متد روز دنیا نام خود را در صدر قرار دهد و همچنین شبی رویایی و خاطره انگیز را برای شما نیکان به ارمغان آورد.

 دفتر اصلی تشریفات صحنه آرا با مدیریت آقای علیرضا محجوبیان در خیابان آیت الله کاشانی می باشد و هیچ شعبه دیگری در تهران ندارد.

لذا خواهشمنداست در دام فریبکاری افراد سودجو که با نام و اعتبار موسسه تشریفات مجالس صحنه آرا  مشغول به کارند قرار نگیرید.

  • تلفن ثابت :

    02126600520

  • تلفن همراه :

    09122545307

  • نشانی :

    آیت الله کاشانی

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تشریفات مجالس صحنه آرا

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تشریفات مجالس صحنه آرا نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تشریفات مجالس صحنه آرا

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ