جایگاه عروس و داماد به عنوان یکی از دیزاینهای مراسم ،همیشه از اهمیت ویژه ای نزد زوجها برخوردار است.تشریفات منصوری با جدیدترین متدها و طرح های به روز اروپا شما عروس و داماد های عزیز را در تحقق بخشیدن به این رویای زیبایتان یاری خواهد کرد.

با توجه به نوع سلیقه شما زوجین عزیز در چیدمان سفره عقدتان شاهد پیوند زیبایتان خواهیم بود و با بهترین طرح های سنتی و مدرن سفره عقد شما شاهد این صحنه زیبا خواهیم بود.

تزیینات داخلی از جمله گل آرایی و شمع آرایی ،ازجمله بخشهای اصلی در برگزاری عروسی و مراسم جشن و نامزدی است.با توجه به این اصل ،تشریفات منصوری اقدام به جمع آوری بهترین دیزاینرها و طراحان داخلی مجالس نموده است تا  خدمات گل آرایی در حد و لیاقت زیبایی و شادی شما داشته باشد با اعتماد به تشریفات منصوری بهترین ها را خواهید داشت.

 • تلفن ثابت :

  02156718510

  02188377314

 • تلفن همراه :

  09125092350

  09121137295

 • نشانی :

  احمد آباد مستوفی-خیابان ولیعصر شمالی-کوچه لاله سوم

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تشریفات منصوری

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تشریفات منصوری نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تشریفات منصوری

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ