تشریفات میزبان برتر

تشریفات میزبان برتر

تهیه‌ ی غذای میزبان برتر در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را به هدف کسب روزی حلال و ایجاد اشتغال برای تعداد کثیری از جوانان مومن و برومند این سرزمین و همچنین تهیه‌ ی غذای مطلوب و سالم به جهت خدمت به همشهریان کرجی شروع نمود. موسس این مجموعه مرحوم حاج امامعلی رضایی از سر آشپزان معروف و نام‌ آور هتل‌ های مشهور تهران قبل از انقلاب و با سابقه‌ ی فعالیت در شیخ‌ نشینان کویت و قطر تجربیات ارزنده‌ ای نصیب این مجموعه نموده‌ اند.
این جانب، محمد عزیزی خدمتگذار و مدیر و مسئول فعلی تهیه‌ ی غذای میزبان برتر با پیروی از خط و مشی و توصیه‌ های نام برده تمام تلاش خود را جهت تهیه‌ ی غذای سالم، با کیفیت مطلوب و کمیت متعارف و اهمیت وافر به مسئله‌ی بهداشت و استفاده از مواد غذایی درجه یک شامل برنج ۱۰۰% ایرانی و گوشت و مرغ گرم و کشتار روز داخلی و داشتن روحیه‌ ی انتقاد پذیری ادامه داده و در این مسیر از خدمات دفتر ترویج تغذیه‌ ی صحیح دکتر غلامرضا آجرلو و توصیه‌ های ایشان بهره‌ ی فراوان کسب نموده از جمله:
استفاده از ظروف گیاهی مناسب سرو غذای گرم و کمک به محیط زیست سالم و همچنین جلوگیری از آلودگی غذا در ظروف پلاستیکی و فومی سرطان‌ زا و فوق‌ العاده خطرناک.
تلاش در جهت حفظ بهداشت محیط غذا با نظارت مستقیم ناظر بهداشت و آموز‌ش‌ های لازم به پرسنل‌ های شاغل.
استفاده از کباب‌ پز تابشی (شعله از بالای کباب) به جای کباب‌ پزهای معمولی (شعله از زیر کباب) و حذف کباب دودی (شوکران).
گواهینامه:

ISO9001:2008

HACCP

SFBB From DAS(England)

امید است این مجموعه با حول قوه‌ ی الهی در آینده بتواند سهم بیشتری از نوآوری و خدمت‌ گذاری بر تهیه‌ ی غذای سالم به تمامی سروران گرامی داشته باشد.

 • تلفن ثابت :

  02632540064

  02632555544

 • تلفن همراه :

  09193719414

 • نشانی :

  عظیمیه-بلوار استقلال-رو به روی ۴۵ متری کاج

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : تشریفات میزبان برتر

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد تشریفات میزبان برتر نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با تشریفات میزبان برتر

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ