دفتر خانه ازدواج 113

دفتر خانه ازدواج 113

دفتر ازدواج شماره 113 به مدیریت سید سجاد امیر موسوی در محدوده شهر زیبا میدان الغدیر ابتدای خ شهران قرار دارد . سردفتر و عاقد این محضرخوب در غرب تهران ابتدا معرفی نامه ای جهت ارائه به آزمایشگاه های مجاز و انجام آزمایش های ضروری قبل ازدواج به شما ارائه میدهند . پس از گرفتن جواب آزمایش ، با مراجعه به دفترثبت نام عقد 113 میتوانید برای تعیین مناسب ترین تاریخ برای اجرای مراسم عقد خود اقدام فرمایید.
هزینه ای که دفترهای ازدواج به شما اعلام میکند بر اساس قیمت مصوب کانون سردفتران ازدواج و طلاق است به علاوه هزینه ای بابت استفاده از فضای دفترخانه و سفره عقد همچنین خدمات جانبی از مشتریان دریافت میشود.

  • تلفن ثابت :

    02144354734

  • تلفن همراه :

  • نشانی :

    شهر زیبا-میدان الغدیر-ابتدای خیابان شهران-رو به روی خیابان مخابرات-پلاک 17

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : دفتر خانه ازدواج 113

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد دفتر خانه ازدواج 113 نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با دفتر خانه ازدواج 113

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ