پارک گل قیطریه:

ارسال گل به ایران 
4 دهه با شما 
عضو موسسه بین المللی فلوروپ 
کارنامه سرزمین آریایی ما، همه گاه پیوندی ناگسستنی با گل و گیاهان گلدار داشته و همواره چشم و چراغ ایران بوده است . نمونه آشکار و پیدای آن سنگ نگاره های ستبر تخت جمشید است که 2575 سال پیش نهادی گویا از فرهنگ نام آشنای مهرورزی و دوستی گل و گیاه را بر سینه دارد. گل ها و گیاهان، این خاموش ترین و زیباترین دهش خداوندی، بخششی است که آدمیان از آفریدگار یگانه به یادگار دارند. از کودکی به یاد دارم که پدر بزرگوارم (حاج ولی الله هوشنگی ) گرایشی پر مهر و ژرف و دلبستگی ویژه ای به گل و گیاه و طبیعت سبز داشت. 
به گفته ای پشتوانه و پیشه اش، پرورش و افزونش گل و گیاه بود تا آنجا که در نخستین ماههای 1354 خورشیدی به بنیاد پارک گل قیطریه دست یافت و با خجستگی کار داد و ستد گل را آغاز کرد. 
آنگاه در سال 1995 میلادی به هموندی (عضو ) سازمان جهانی (فلوروپ –اینترفلورا) پیوستیم تا راه برای گسیل ارمغان گلدسته های فرخنده و شاد باش آشنایان، بستگان و خریداران گرامی مان در جای جای جهان فراهم آوریم. 
و امروزین، مدیریت بنیاد (پارک گل قیطریه) با اینجانب، با کوشمندی دو چندان به همان راهی گام گذارده و می نهد که پاسخگوی پسند و خواسته های پر شمار شما سروران ارجمند باشد. ما سال هایی را که پشت سر نهاده ایم برایمان فراموش شدنی نیست چرا که رخدادهای شگفتی داشته ایم. 
آن دم که دسته گل عروسی، دختری را آراسته می کنیم که چند دهه پیش دسته عروسی مادرش را آذین کرده بودیم. 
نمی توانیم از انبوه گل هایی که برای بزرگداشت و شادمانی روز های به یادماندنی پیروزی جنگ تحمیلی با دشمن گرفته تا ستارگانی چون هنرمندان بزرگ، ورزشکاران جوانمرد و لایه های گوناگون مردم از ما دریافت داشتند و یا انجام چیدمان و گل آرایی نشست ها، گردهمایی ها و همایش های درون مرزی و برون مرزی، همه و همه از برترین خاطره ها و یادمان های این بنیاد به شمار می آیند و بدین سان، یاد بودها و خاطره تک تک آنانی که همیشه با ما بوده، مشتری ما بودند و هستند، در نگاه ژرف ما دوست داشتنی، گرامی و هم چنان جایگاه ویژه خود را داشته و خواهند داشت. اکنون ما پیشینه ای فرا تر از چهار دهه را پشت سرنهاده ایم با یاورمندی و پشتیبانی شما بزرگ منشان بخشنده باز هم میخواهیم هم چنان و بی کم و کاست با رویکرد ارج گزاری و همدلی آکنده از دوستی و گشاده رویی، راه نوینی را به پیماییم و بیش از پیش میزبان و خدمتگذار شما گرامیان باشیم آن هم با گل 
با برترین سپاس 
مدیریت بنیاد پارک گل قیطریه (الف.هوشنگی)

  • تلفن ثابت :

    02122234582

    02122234931

  • تلفن همراه :

  • نشانی :

    قیطریه-مقابل پارک قیطریه-نبش کوچه شب افروز-پلاک 97

شما هم میتوانید به این کسب و کار نظر بدهید

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر از این کسب و کار قبلا استفاده کرده باشید، نظر شما برای راهنمایی بازدید کنندگان این کسب و کار مهم خواهد بود ....

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

امتیازات کاربران به : پارک گل قیطریه

تعداد ( 0 ) نفر به این کسب و کار نظر داده اند

میزان رضایت

3

کیفیت ارایه خدمات

3

قیمت

3

رفتار پرسنل با شما

3
کاربر مهمان

تا به حال کسی نظری در مورد پارک گل قیطریه نداده است، شما اولین نفر باشید و تجربیات خود را از این مکان با ما درمیان بگذارید.

مراکز مرتبط با پارک گل قیطریه

عروس روز به شما کمک میکند تا بیشتر دیده شوید و با تکمیل اطلاعاتتان به عروس دامادها کمک میکنید تا با خدمات شما آشنا شوند و بهترین انتخاب را داشته باشند

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ