اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

برای اجاره ماشین عروس، همه چیز بسته به سلیقه شماست. اگر همه کارهای عروسی تان را به موسسات خدمات تشریفات عروسی سپرده اید خودشان کارهای مربوط به اجاره ماشین عروس را هم انجام خواهند داد. اگر هم مشتری گل فروشی خاصی هستید، ممکن است خودشان ماشین را هم کرایه بدهند، اما اگر خودتان می خواهید برای اجاره ماشین عروس اقدام کنید، بحث تازه داغ می شود.

اگر قصد اجاره ماشین عروس به صورت ساعتی دارید، حتما یک زمان اضافی نیز در کرایه آن در نظر بگیرید و فکر بدقولی های میهمانان،عکاس،آرایشگر و حتی ترافیک را بکنید تا برای تحویل آن اضطراب نداشته باشید.

بعضی از عروس و داماد ها ماشین های قدیمی و کلاسیک را دوست دارند که هزینه اجاره آنها بالاست و معمولا بدون راننده اجاره داده نمی شوند زیرا بسیار پیش آمده که ماشین عروس گل زده را با جرثقیل به تعمیرگاه برده اند. در صورتی که راننده ی مخصوص خود اتومبیل همراهتان باشد اگر مشکلی برای ماشین پیش آید او با زیر و بم ماشین آشنا است و می تواند کمکتان کند. تازه اکثر این ماشین ها کولر ندارند و شاید نشستن در آنها برای عروس خانم با لباس عروس آزار دهنده باشد. اگر لباس عروس بسیار پرچین و بزرگ و دنباله دار است، بهتر است به فکر اتومبیلی باشید که به اندازه ی کافی جادار باشد تا لباس عروس چروک نشود.

بعضی ها هم عشق ماشین های جدید و مدرن را دارند که هر کدام قیمت خاصی دارند. ماشین هایی مثل پورشه، لکسوس،مازراتی، آ او دی و … نیز قیمتی چند میلیونی دارند. ارزان ترین ماشین هم که پراید است.

توجه داشته باشید که پرداخت بهای بنزین ماشین با شماست. اگر بخواهید ماشین را بدون راننده کرایه کنید و برای یک شب هم که شده خودتان پشت فرمان ماشین مورد علاقه تان بنشینید، باید یک سند مالکیت چند صد میلیونی و چکی به میزان ارزش خودرو به عنوان وثیقه بگذارید و البته دعا کنید حتی یک خط به ماشین نیفتد که آن وقت باید خسارت ماشین را تمام و کمال بپردازید. یک نکته دیگر اینکه، پیش از بستن قرارداد اجاره ماشین، مطمئن شوید خودرو از نظر فنی و ظاهری هیچ مشکلی ندارد وگرنه پس از تسویه حساب اگر مشکلی بروز کند و شما ندیده باشید، مقصرید. اگر امکان داشت، همه پول اجاره را یکجا نپردازید تا اگر صاحب ماشین بدقولی کرد، ماشین را دیر تحویل داد یا هر مسئله دیگری ایجاد شد، بتوانید بخشی از پول را کم کنید.

مقالات مرتبط

مجموعه آخرین مقالات اضافه شده به آرشیو بزرگ عروس روز

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ