انواع آیینه شمعدان عروس

انواع آیینه و شمعدان
آیینه شمعدان نقره به دلیل ظرافتی که در ساخت آن ها به کار می رود،طرفداران زیادی دارد.البته این نوع آینه و شمعدان قیمت بالایی دارد و از آن جا که جزو فلزات گران بها محسوب می شود،علاوه بر زیبایی و ظرافت خاص آن، نوعی سرمایه گذاری نیز محسوب میشود. نکته مهمی که باید هنگام خرید آیینه و شمعدان نقره به آن توجه کنید عیار و گرم نقره است. آیینه و شمعدان هایی که در آن ها از نقره با عیار بالا استفاده شده است،علاوه بر گران بودن آن ها یکی دیگر از معایب آن ها این است که نسبت به نقره های با عیار پایین زودتر سیاه می شوند و شما مجبور خواهید شد زود به زود آیینه شمعدانتان را سفیدکاری کنید. بنابراین توصیه می کنیم به سراغ آینه و شمعدان هایی بروید که در حالت معمولی نیز کمی تیره هستند وگرنه همانطور که گفته شد مجبور خواهید شد در فواصل زمانی کوتاه آیینه و شمعدان را آبکاری کنید. ضمنا هنگام خرید گرفتن فاکتور با مهر فروشگاه را نیز فراموش نکنید.

آیینه و شمعدان کریستالی زیبایی خاصی دارند ولی نکته قابل تامل در رابطه با آیینه و شمعدان های کریستالی این است که امکان لب پر شدن و حتی شکستن آن ها بالاست.بنابراین عمر و ماندگاری بالایی ندارند.اگر فکر می کنید می توانید به خوبی از آن ها نگهداری و مراقبت کنید به دلیل زیبایی های خاصی که آیینه و شمعدان های کریستالی دارند می توانید نسبت به خرید این جنس آیینه و شمعدان بروید. از جمله طرح های معروف آینه شمعدان کریستالی طرح گل لاله است.

یکی از جدیدترین آینه شمعدان های موجود در بازار، آیینه شمعدان های سفالی هستند. این آیینه شمعدان ها جدیدا به بازار آمده اند و موردپسند برخی از عروس خانم های خاص پسند نیز واقع شده اند. نکته مهم در رابطه با این آیینه شمعدان ها این است که به نسبت سایر آیینه و شمعدان ها قیمت پایین تری دارند. شاید باور نکنید ولی قیمت پایه این جنس آیینه و شمعدان از 60 الی 70 هزار تومان آغاز می شود.

نوع دیگری از آیینه شمعدان های موجود در بازار آینه شمعدان هایی با جنس چوب هستند. این نوع آیینه شمعدان نیز طرفداران خاص خود را دارد و از نظر قیمتی نیز در رنج متوسط قرار می گیرد.از جنس شمعدان ها که بگذریم می رسیم به نوع روشنایی آیینه شمعدان ها. برخی از شمعدان ها برقی و برخی نیز با شمع روشن می شوند. پیشنهاد می کنیم سراغ شمعدان های برقی که با لامپ روشن می شوند نروید چرا که زیبایی آیینه شمعدان به نور ملایم و طبیعی آن با نور شمع می باشد.

مقالات مرتبط

مجموعه آخرین مقالات اضافه شده به آرشیو بزرگ عروس روز

منو دسته بندی تخفیف ها تالار گفتگو جستجو
عروس روز لودینگ